بلاک چین‌های دیگر چطور؟

گروه مربوطه : ارزهای دیجیتال
زیر گروه مربوطه : اخبار و اطلاعیه ها
بلاک چین‌های دیگر چطور؟


اچ‌تی‌سی قصد دارد تا در زمان عرضه این محصول جدید از بلاک چین بیت کوین پشتیبانی کند، اما چن از افزودن پشتیبانی از شبکه‌های دیگر را رد نکرد. او توضیح داد که ملاحظات اصلی شامل که شبکه‌های دیگر چه میزان حافظه و پهنای باند بیشتری نیاز خواهند داشت.

او اظهار داشت:

من فکر می‌کنم که اجرای لایت نودها، مانند اتریوم، قطعا قابل انجامند. اما همه این‌ها به مشخصات بستگی دارد.

این شرکت همچنین قصد دارد بر روی بلاک چین‌های عمومی تمرکز کند که چن معتقد است پشتیبانی از آن‌ها از شبکه‌های خصوصی بسیار آسان‌تر است. این بدان معناست که HTC در حال حاضر برنامه‌ای برای افزودن پشتیبانی از شبکه‌های دیگر را ندارد.

وی بیان کرد:

اگر نخواهیم بگوییم بیت کوین مهم‌ترین بلاک چین است، من بیت کوین رابه عنوان یکی از مهم‌ترین‌ بلاک چین‌ها می‌بینم. ما قطعا می‌خواهیم اول از آن پشتیبانی کنیم و به آن‌چه که هدف بیت کوین است؛ یعنی فضای آزاد، بی‌طرف بودن و مقاومت در برابر تحریف، توجه کنیم.

او همچنین خاطر نشان کرد که در بین شبکه‌های ارزهای دیجیتال، بیت کوین اثبات‌شده‌ترین آن‌هاست و پشتیبانی از آن حرکتی نمادین نیز است.

زمانی که HTC قادر به راه‌اندازی گوشی جدید خود یعنی EXODUS 1s باشد، چن انتظار دارد که او و تیمش بتوانند از تجربه پشتیبانی از نودهای بیت کوین برای شبکه‌های دیگر نیز استفاده کنند.