هدف ریپل

گروه مربوطه : ارزهای دیجیتال
زیر گروه مربوطه : متفرقه
هدف ریپل

ریپل با هدف تحقق معاملات برون مرزی با سرعت بالا و کارمزد بسیار پایین، ایجاد شده تا بتواند جایگزینی برای پیام‌رسان‌های مالی فعلی مانند سوئیفت، که قابلیت انجام معاملات برون مرزی را دارند، باشد.

مهم‌ترین ایراد سیستم‌هایی مانند سوئیفت در حال حاضر متمرکز بودن، بالا بودن مقادیر کارمزد و سرعت پایین آنهاست که هدف ریپل، بهبود این سه مشکل است.


بنابراین استفاده از ارزهای دیجیتال به جای سیستم‌هایی مانند سوئیفت برای جابجایی پول در سطح برون مرزی، در هزینه و زمان شرکت‌ها و افرادی که قصد دارند پولی را از کشوری به کشور دیگر انتقال دهند، و با شرکت‌هایی در کشورهای دیگر، تبادلات مالی داشته باشند، می‌تواند تا حد زیادی صرفه‌جویی ‌کند.

برای سرمایه‌گذاری به‌ویژه به‌صورت میان‌مدت و بلند‌مدت، در نظر گرفتن تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در کنار هم می‌تواند ما را به پیش‌بینی درست‌تری از آینده قیمتی یک ارز برساند. علاوه بر این دو نوع تحلیل، از آنجایی که ریپل (XRP)، ارز پرطرفداری ست، می‌توان با بررسی دیدگاه افراد و گروه‌های تاثیرگذار در این حوزه، احساسات (Sentiment) بازار نسبت به این ارز را نیز در نظر گرفت و از آن استفاده کرد.

با بررسی عوامل زیر به پیش‌ بینی قیمت ریپل تا آخر ۲۰۱۹ می‌پردازیم: