نگاه پر از تردید مردم محلی

گروه مربوطه : ارزهای دیجیتال
زیر گروه مربوطه : متفرقه
نگاه پر از تردید مردم محلی

رویس هادسون (Royce Hudson) با 73 سال سن گفت که نوامبر سال 1967 از جمع تفنگداران دریایی آمریکا خارج شد و در پالایشگاه آلکوآ مشغول به کار شد. هادسون 4 دهه به عنوان مسئول کوره فعالیت می‌کرد و در سال 2008، با تعطیلی پالایشگاه، اون نیز بازنشسته شد.

این روزها او به حال اهالی راکدیل تاسف می‌خورد. نسل جدید در این شهر سخت کار گیر می‌آورند. بسیاری از اهالی مجبورند تا برای کار به شهرهای مجاور بروند که راهش بسیار طولانی است.

هادسون می‌گوید که از سرمایه‌گذاری بیت مین خوشحال است. با این حال فکر اعتراف می‌کند که اطلاعات چندانی از کارهایی که آنها انجام می‌دهند ندارد. او می‌گوید که مردم نسبت به آنها شکاک‌اند، چرا که هیچ کس کاملا درک درستی از کارهای آنها ندارد. او در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید:

خیلی پیشرفته نیستیم.

واقعیت اینجاست که استخراج‌کنندگان بیت کوین، نوعی جدید از تاسیسات صنعتی را با خود به آنجا آورده‌اند. تاسیساتی که خبری از ماشین آلات سنگین و آلاینده در آنها نیست. صد البته آلاینده‌هایی که برای تولید برق مورد نیاز تولید می‌شوند، در این معادله وارد نشده‌اند. نتیجه این صنعت هم بیت کوین‌هایی هستند که به صورت مجازی و تقریبا آنی در اختیار افراد قرار می‌گیرد.

در برخی از ایالت‌های آمریکا که استخراج بیت کوین در آنها هم وارد شده، مردم از افزایش قیمت برق گله دارند. مثلا در واشنگتن، مردم می‌گویند که با افزایش تقاضا در شبکه محلی توزیع برق، هزینه برق آنها بالا رفته است.

تگزاس در روی دیگر سکه، بزرگترین بازار الکتریسیته ایالات‌متحده را دارد و می‌تواند کاربران جدیدی را جذب خود کند. طبق داده‌های اداره اطلاعات انرژی آمریکا، مصرف برق سالیانه این ایالت نسبت به رده دوم که ایالت کالیفرنیا است، 50 درصد بیشتر است.